השאירו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני חינם!!!

קידום עסקים בפייסבוק: למה חשוב לשכור את שירותי המומחים?

קידום עסקים בפייסבוקקידום עסקים בפייסבוק

קידום עסקים בפייסבוק הוא שירות שזמין על ידי משווקי רשתות חברתיות, ליצירת מעורבות מסיבית וויראלית, והגדלת ההכנסות לשיאים חדשים. 

פייסבוק נמצאת במגמת צמיחה מאז הקמתה, והנתונים מראים שהיא חוצה שיאים חדשים באופן קבוע. היא מאפשרת תנועה גבוהה באמצעות הפניות שמגיעות דרך פייסבוק, ועם התקציב הנכון, מומחי קידום עסקים בפייסבוק מובילים בעלי עסקים להכרה ישירה של קהל היעד שלהם.

למה קידום בפייסבוק חשוב?

ראשית, יש להבין את הנתונים על חשיבות פייסבוק למשווקי תוכן. בהשוואה לאתרים אחרים של רשתות חברתיות, פייסבוק דוחסת את התחרות, בזכות הגודל העצום שלה, שמונה 1.23 מיליארד משתמשים פעילים חודשיים, ולכן תהליך קידום עסקים בפייסבוק מאפשר יצירת קשר עם קהל עצום.

מעורבות עם קהל היעד

הטווח האורגני של פייסבוק מאפשר הגעה לאלפי אנשים, ותהליך קידום אתרים מאפשר לתקשר איתם. כוחה של פייסבוק הוא בהפצתה, ובאופן שבו היא מספקת פלטפורמה לאינטראקציה. הכוח הוויראלי של פייסבוק עובד באמצעות יצירת שיחות ואפשרות ליצור שיח עם העוקבים, ולכן מומלץ להשתמש בפלטפורמה זו כפורטל תקשורת.

לדפים מקומיים יש פוטנציאל גדול יותר למעורבות מדף עסקי רגיל, והם מאפשרים טווח הגעה גדול פי חמש, עם רמת מעורבות גדולה פי שמונה, ורמת השפעה כוללת גדולה פי ארבעים.

פייסבוק נמצאת במגמת צמיחה מאז הקמתה, והנתונים מראים שהיא חוצה שיאים חדשים באופן קבוע. היא מאפשרת תנועה גבוהה באמצעות הפניות שמגיעות דרך פייסבוק, ועם התקציב הנכון, מומחי קידום עסקים בפייסבוק מובילים בעלי עסקים להכרה ישירה של קהל היעד שלהם.

שיטה מעולה להעלאת הערך העסקי

קידום עסקים בפייסבוק הוא שיטה מעולה למיקוד לצרכנים בפייסבוק, עם מגוון כלים נהדרים שזמינים על מנת לסייע בהעלאת הערך העסקי עבור המותג שלכם. 

אפשרויות פרסום בתשלום, למשל, מציעות ערך עסקי משמעותי למותגים, ולצד ניהול דף עסקי מקצועי שמשקף את מוצרי ושירותי החברה, ומקיים מגעים שוטפים עם העוקבים, ניתן להגביר באופן משמעותי את נראות החברה מול קהל היעד שלה, ולהשיג באופן קבוע לקוחות חדשים.

מדוע הפייסבוק תעלה לכם את התנועה ותגדיל חשיפה?

רשת הפייסבוק נכנסה לתוך החיים שלנו בעשור הקודם ולמעשה היא הפכה לאחת מהרשתות החברתיות הפופולאריות, אתר שבו מבלים פרטיים ובעלי עסקים מכל העולם שעות רבות. כבר לא מדובר ברשת חברתית המספקת מענה לצרכים האישיים שלנו, מדובר ברשת עסקית לכל הדעות. ככל שהזמן עבר, הרשת החברתית פייסבוק הפכה לכלי מעולה לצורך קידום עסקים בפייסבוק והיום היא נחשבת לדבר החם לצד הרשת החברתית אינסטגרם. ברחבי העולם, לרשת החברתית פייסבוק מיליוני משתמשים והמספרים רק עולים בכל יום שעובר. אי אפשר להתעלם מזה שבתוך הרשת הטראפיק מאוד גדול. בעלי עסקים לצד מפרסמים רבים, השכילו להבין כי מדובר בפלטפורמה עם פוטנציאל עסקי וכלכלי פשוט מטורף. יש המון קבוצות, המון דרכים לפרסם, מגוון של שיטות בים אם אנחנו מדברים על השיטה האורגנית של ניהול דפים באופן עצמאי, ובין אם בשיטה הממומנת, באמצעותה אנו מקימים קמפיינים פרסומיים ועושים שימוש במערת הטרגוט של הרשת החברתית הזו. 

 

קידום עסקים בפייסבוק הכירו את המערכת המתקדמת בעולם לפרסום ושיווק עסקים

מעבר לכך שהרשת החברתית הזו מונה מיליוני משתמשים ברחבי העולם- פרטיים ועסקיים גם יחס, באמצעות המערכת של פייסבוק, ניתן למעשה לבצע פילוח שוק מעמיק ומתקדם במסגרת הקמת קמפיינים פרסומיים ממומנים תוך יצירת אסטרטגיה חכמה הדוגלת במימוש המטרות של כל עסק. ככל שתכירו את המערכת הזו של פייסבוק ותבינו איך היא עובדת, ככה הנתונים יבואו לטובתכם. באמצעות קידום עסקים בפייסבוק ניתן למעשה לבצע פילוחי שוק סופר מדויקים וסופר מתקדמים. המערכת יודעת להציג את הקמפיין הממומן בהתאמה מושלמת לקהלי היעד הרלוונטיים לעסק שלכם. כמובן שחייבים קודם כל לנתח את העסק, לאפיין אותו, להבין מיהם בכלל קהל היעד שלנו? האם מדובר בבני הגיל השלישי? האם תלמידות בתל אביב בגיל 16 זה הקהל שלנו? אולי בכלל גברים שמחפשים פתרון לבעיית התקרחות? ככל שהמיקוד שלנו בקהל היעד יהיה מדויק יותר, קידום עסקים בפייסבוק הופך רלוונטי ונותן מענה מלא למטרות שלנו. יחד עם זאת, במקביל לתהליך של קידום עסקים בפייסבוק הנעשה בשיטה הממומנת, ניתן גם להיכנס לקבוצות רלוונטיות ושם לפרסם בהתאם לחוקי הקבוצה, ניתן גם להקים דף עסקי ולפרסם בשיטה האורגנית וכדומה. 

כמה עולה שירות קידום עסקים בפייסבוק?

שירות קידום עסקים בפייסבוק מתומחר בהתאם לעלות החשיפה או רכישת המדיה, שמתבצעת באמצעות תשלום שעובר ישירות לפייסבוק. ניתן גם לפרסם בתקציבים יומיים קטנים ביותר שעומדים על סכומים שנעים בין 10-15 ₪ ליום. 

שירות חברת קידום אתרים מציעה שירותי פרסום בפייסבוק ומנהלת את תהליך הקידום, תמורת תשלום חודשי נוסף שנקבע בהתאם להיקף השירות הנדרש. כך, למשל, העלות להקמת וניהול קידום עסקים בפייסבוק מתומחר בדרך כלל בסכומים שנעים בין 1,000-2,000 ₪ לחודש.

חשיבות שכירת שירותי המומחים

טווח המחירים מושפע ברוב המקרים בהתאם לעלות שעת עבודה של מומחה בתחום, אשר מגולמת לפי רמת המקצועיות והניסיון שלו, כמו גם לפי היקף השעות החודשיות המוקדשות לפרויקט, לכן מומלץ להימנע משכירת אנשי מקצוע שמציעים שירותי קידום עסקים בפייסבוק בזול.

מידע וטיפים שכל בעל עסק חייב להכיר בתהליך של קידום עסקים בפייסבוק

לצערנו, למרות הידע, המודעות, כמות הסרטונים וההדרכות שיש בנושא, עדיין יש לא מעט עסקים שעושים טעויות בתהליכי פרסום של העסק שלהם. חשוב להבין! הדרך שבה תבחרו לפרסם או לשווק את העסק שלכם, משפיעה על המיתוג, על הסמכות שאתם יוצרים מול הלקוחות שלכם ולכן חשוב מאוד להשקיע זמן, מחשבה ויצירתיות בתהליך. בכדי שהפרסום וגם הקידום בפייסבוק יהיה מועיל ויניב פירות גם בטווח הרחוק וגם בטווח הקרוב, אתם צריכים לשלב בין הקידום האורגני לבין הקידום הממומן. מה זה אומר? זה אומר שאחרי שהקמתם דף עסקי בפייסבוק בין אם בעצמכם ובין אם בעזרת מומחה לרשתות חברתיות, יש חשיבות גם לתנועה האורגנית שאתם מייצרים כלומר העלאת פוסטים, תמונות, תוכן מעניין ורלוונטי, תגובות לגולשים, שיתופים וגם לתנוע הממומנת שנוצרת על ידי אותם הקמת קמפיינים. יש חשיבות לתוכן שמופיע בתוך הפוסטים, יש חשיבות לכמה התוכן רלוונטי ומעניין, עד כמה הוא קצר וממוקד ועד כמה הוא נותן מענה לקהל היעד שלכם. בנוסף, יש גם חשיבות לזמנים שבהם אתם בוחרים להעלות את התוכן והמטרה שלכם היא להגיע למצב שאתם מייצרים מקסימום חשיפה ומקסימום תנועה. ברוב המקרים, הזמן האופטימלי להעלות תכנים הוא בשעות הערב, אז אנשים נמצאים ברשת החברתית ומתפנים לחיפושים שלהם.

 

איך ניתן למקדם את החשיפה תוך כדי קידום עסקים בפייסבוק?

כדי שתוכלו למקסם את החשיפה של התכנים והפוסטים שאתם מעלים, אתם צריכים לייצר תוכן מעניין. אתם צריכים לאפשר לקהל שלכם להיות כמה שיותר מעורב בתהליך ולהפוך את התוכן לויראלי בזמן הקצר והממוקד ביותר. כדאי בתהליך ליצור כמה שיותר אינטראקציה ביניכם לבין הגולשים שלכם, להעלות תכנית שיגרמו להם להביע את הדעות שלהם, יעוררו רגש, יגרמו להם לשתף וכך בעצם אתם ממקסמים את היעילות של התהליך.

אנשי פרסום לעסקים קטנים הם בעצם כאלו היודעים כיצד לנוע במרחב ולהפוך את עצמם לטובים יותר במיוחד בשבילכם
בלוג

פרסום כתבות תוכן

פרסום כתבות תוכן פרסום כתבות תוכן, כן או לא? אתם צריכים כתבות תוכן, זהו חלק בלתי נפרד מפרסום באתר שלכם ובכל אמצעי המדיה בהם אתם

מקדם אתרים מומלץ
בלוג

מקדם אתרים מומלץ

מקדם אתרים מומלץ בעבר, על מנת לקדם עסקים ולהרחיב להם את מעגל הלקוחות היה צורך בתקציבים שמנים במיוחד. פלטפורמות הפרסום היחידות היו מודעות בעיתון, פרסומות

פרסום לעסק
פרסום לעסקים

פרסום לעסק בעידן הדיגיטלי

מאז שהשימוש ברשת האינטרנט הפך ליומיומי ושגרתי עבור כל אדם כמעט, השתנו ללא היכר הדרכים לבצע פרסום לעסק באמצעות אתרי אינטרנט, מנועי חיפוש והרשתות החברתיות.

בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים

בניית אתר מכירות חינם

 בעבר, בניית אתרים הייתה עבודה אשר שמורה רק לאנשים בעלי ידע וניסיון בתכנות ושפות קוד, כדי להקים אתר אינטרנט הייתם צריכים לשכור את שירותיו של

כוחות שונים עליהם ממונים האנשים
שיווק דיגיטלי

פרסום תוכן שיווקי

במהלך השנים האחרונות הרשתות החברתיות הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהשגרה היומיומית של מיליוני אנשים בכל רחבי העולם, במסגרת הרשתות החברתיות הללו הגולשים מתקשרים עם

בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים

בניית אתר חנות וירטואלית

במהלך השנים האחרונות תחום החנויות הוירטואליות ממשיך לגדול ללא הפסקה, וזה ממש לא מפתיע. חלק גדול מן החנויות הוירטואליות אינן בנויות בצורה מקצועית ואיכותית וזאת