השאירו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני חינם!!!

מדוע בניית אתר לעורכי דין היא משימה מורכבת ומיוחדת?

בניית אתר לעורכי דיןבתוך העולם המרתק והמגוון של בניית אתרי אינטרנט אי אפשר שלא לשים לב שיש גם סוגים מיוחדים של אתרים או בעלי עסקים שבניית האתרים עבורם היא משימה שונה וייחודית. בניית אתר לעורכי דין היא דוגמה טובה לכך. מדובר לא בבעל עסק רגיל וגם לא באיש מקצוע שצריך אתר אינטרנט אלא מדובר בעיסוק שמייצג את החוק וככזה צריך להבין את המשמעויות של אתר האינטרנט שהוא יבחר להקים לעצמו. לא בכדי יש בתחום בניית האתרים נישה ייחודית לכך.

 

מה המשמעות של בניית אתר לעורכי דין?

להיות עורך דין משמעו לייצג את החוק ולסייע לאזרחים בתביעות או מקרים כאלה ואחרים מול רשויות החוק. כפי שאין זה פשוט ללמוד ולהציע את השירותים המקצועיים האלה, כך גם בניית אתר לעורכי דין נחשבת למורכבת יותר מאשר בניית אתרים לבעלי מקצוע אחרים. יש משהו רציני ומאופק בעיצוב של אתר שאמור לשרת עורך דין ומי שעומד לבנות את האתר חייב לדעת את זה. מה שמתאים לבעלי עסקים מהפן השיווקי של האתר והעיצוב שלו – לא יתאים לאתר של עורך דין.

 

אל מי לפנות כדי לקדם בניית אתר לעורכי דין?

ראשית, ההמלצה הגורפת לכל בעלי העסקים היא לבנות אתר אינטרנט רק על ידי איש מקצוע מהתחום של בנייה וקידום אתרי אינטרנט. אם כך, בניית אתר לעורכי דין חייבת אף היא להתבצע לא רק על ידי איש מקצוע אלא על ידי איש מקצוע שיש לו ניסיון והבנה באתרי אינטרנט שמיועדים לעורכי דין. הוא יידע את המשמעויות ועל פי הניסיון שכבר יש לו יוכל לבצע התאמות לעורכי דין שהוא עובד איתם ולהמליץ להם על הדרך הנכונה ביותר לאתר שלהם.

מה מייחד אתרי אינטרנט של עורכי דין?

בשל הרצינות והרגישות של התוכן שיופיע באתר האינטרנט – חייב האתר להיות ברמה גבוהה ולהנגיש ככל האפשר והמותר את הנושאים שבהם מטפל עורך הדין המדובר. העיצוב צריך להיות נקי, רציני ואחיד, אין מקום להלצות או לסיפורי מקרה אך עדיין חשוב מאד לשתף בסיפורי הצלחה ולפרט אודות פועלו של עורך הדין על מנת שמי שגולש לאתר שלו יידע בדיוק במה הוא עוסק ומתי יהיה צורך לפנות אליו ולבקש את שירותיו.

 

מה נמצא בדרך כלל באתר של עורך דין?

למרות ההקפדה היתרה על כל תוכן שעולה לאתר, אפשר לצפות לפגוש באתר תמונה של עורך הדין המדובר, עמוד של קורות חייו בפירוט הניסיון המקצועי שיש לו וההתמחויות שאליהן פנה במהלך הלימודים שלו, מידע על הניסיון שיש לו בטיפול בתחומים אלה ואחרים שבהם הוא מציע את שירותיו, המלצות או סיפורי הצלחה של לקוחות שלו וכמובן עמוד של יצירת קשר עם המשרד שלו. בניית אתר לעורכי דין תכלול את כל אלה בצורה רצינית, נקייה וברמה גבוהה.

 

למה אתר של עורך דין יהיה שונה מאתר אחר?

חלק לא קטן בהקמה של אתר אינטרנט לאיזשהו עסק מבוסס על קשר חם וידידותי בין העסק לבין הלקוחות והגולשים וקשר זה יבוא לידי ביטוי בשפה קלילה, יומיומית וכזאת שקל להתחבר אליה. כאשר מדובר בעורך דין – הוא לא יכול להרשות לעצמו להתבטא בצורה קלילה וחייב לשמור בכל האתר על שפה ייצוגית, גבוהה ואובייקטיבית. הוא לא יכול להתבטא בצורה חברית או חמה ועליו לשמור על ארשת רצינית גם בעמודי אתר האינטרנט שלו.

 

האם עורך דין חייב שיהיה לו אתר אינטרנט?

התשובה לשאלה זו חד משמעית – כן! כל עורך דין הוא קודם כל בעל מקצוע שמציע שירותים חשובים  ומהותיים (לעיתים אפילו כאלה שיש בהם כדי הצלת חיים) ולכן עליו לפרסם את עצמו ברשת האינטרנט. כל עוד הפרסום הזה מבוצע בדרכים נכונות, ייצוגיות וחכמות – אין סיבה שלקוחות פוטנציאליים שמחפשים שירות שאותו עורך הדין מציע – לא ימצאו אותו בצורה קלה ונוחה ויוכלו ליצור איתו קשר על מנת לנסות להתקדם.

 

למצוא עורך דין דרך האינטרנט

אין ספק שברשת האינטרנט חייבת להיות נוכחות דיגיטלית של כל אנשי המקצוע על מנת שמי שצריך את השירותים שלהם יוכל למצוא אותם בקלות, לבצע השוואה ואפילו להבין בדיוק מה דרוש לו. באתרי האינטרנט של עורכי דין יכול להיות הרבה מאד מידע חשוב ומהותי שיכול לעזור לגולשים והלקוחות עוד לפני שבכלל ייצרו קשר עם המשרד, שכן ייתכן והמידע הזה ייתן להם כיווני מחשבה שיעזרו להם לפני שיצטרכו לפנות לקבל שירותים מקצועיים בתשלום.

 

לבנות אתר לעורך דין על פי הכללים הנפוצים

כיום יש סוג של יישור קו בין עורכי דין בנוגע לנראות של אתרי האינטרנט שלהם והתוכן שמופיע שם. זאת על מנת לשמור על הממלכתיות של המקצוע אך עדיין לעמוד בקריטריונים של רשת האינטרנט והכניסה שלה לחיי היומיום של כל אחד ואחד. בניית אתר לעורכי דין תעמוד באותם הקריטריונים שאפילו בוני האתרים כבר מכירים ויודעים בדיוק מה ואיך לעשות. הרבה טלפונים מיותרים או שיחות ופגישות יכולים להיחסך ברגע שיש אתר מסודר עם מידע מהותי.

 

כמה עולה לבנות אתר אינטרנט לעורך דין?

מפאת העיסוק המהותי והחשיבות של איך צריך האתר להיראות – חשוב לפנות לבוני אתרים שמכירים את הדרישות מעורכי דין ויודעים איך להקים עבורם את האתרים המובילים והמקצועיים ביותר. כאשר האתר מלא בתוכן ענייני ומקצועי ואין בו הסחות דעת שיווקיות כמו שיש באתרים של אנשי מקצוע מתחומים אחרים – אין ספק שהרבה יותר נוח להבין את התחום, לקבל את המידע החשוב וכמובן לבחור את עורך הדין שיהיה הכי נכון ומתאים עבור כל מקרה ועבור כל לקוח.

מה המחיר של הקמת אתר אינטרנט לעורך דין?

באופן כללי אפשר לומר שמדובר בהקמה של אתר אינטרנט שמתאים ודרוש לבעל מקצוע באשר הוא. אי אפשר לנקוב בסכום אחיד של תשלום, שכן עדיין ייתכן ותהיינה מורכבויות כאלה ואחרות אך אפשר להעריך את המשימה בכ- 1500-2000 ₪ בקירוב. יחד עם זאת, כאשר אתר אינטרנט מוקם ומיושמים בו עקרונות של קידום והוא מקצועי ומעניין, העלות שלו תהפוך מהר מאד להשקעה שעם הזמן גם תניב הכנסות.

 

לבחור את איש המקצוע שבונה אתרי אינטרנט לעורכי דין

כמו בכל תחום אחר, גם בעולם בניית אתרי אינטרנט לא כל איש מקצוע מציע את כל השירותים לכל סוגי הלקוחות. חשוב לפנות אל בוני ומקדמי אתרים ולבדוק קודם כל אם הם מציעים שירותים שכאלה לעורכי דין. להסביר במה עוסק המשרד, מה בכל זאת חשוב שיהיה מצוין במידע שבאתר והאם יש איזושהי אג'נדה אישית שחשוב לעורך הדין להעביר דרך התוכן באתר לגולשים שבו.

 

הסיפוק מעבודה שמגיעה דרך האתר

כל עורך דין רוצה ושואף שלוח הזמנים שלו יהיה עמוס ומלא בפגישות עבודה עם לקוחות מרוצים. אתר האינטרנט שלו יכול לעזור בכך מאד, בזכות מידע מקצועי ומהימן וכמובן בזכות ההתרשמות מהמקצועיות של עורך הדין. אתר האינטרנט יהפוך מהר מאד לכרטיס הביקור הדיגיטלי ובזכותו אפשר יהיה להגיע ללקוחות שצריכים את השירות.

אנשי פרסום לעסקים קטנים הם בעצם כאלו היודעים כיצד לנוע במרחב ולהפוך את עצמם לטובים יותר במיוחד בשבילכם
בלוג

פרסום כתבות תוכן

פרסום כתבות תוכן פרסום כתבות תוכן, כן או לא? אתם צריכים כתבות תוכן, זהו חלק בלתי נפרד מפרסום באתר שלכם ובכל אמצעי המדיה בהם אתם

מקדם אתרים מומלץ
בלוג

מקדם אתרים מומלץ

מקדם אתרים מומלץ בעבר, על מנת לקדם עסקים ולהרחיב להם את מעגל הלקוחות היה צורך בתקציבים שמנים במיוחד. פלטפורמות הפרסום היחידות היו מודעות בעיתון, פרסומות

פרסום לעסק
פרסום לעסקים

פרסום לעסק בעידן הדיגיטלי

מאז שהשימוש ברשת האינטרנט הפך ליומיומי ושגרתי עבור כל אדם כמעט, השתנו ללא היכר הדרכים לבצע פרסום לעסק באמצעות אתרי אינטרנט, מנועי חיפוש והרשתות החברתיות.

בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים

בניית אתר מכירות חינם

 בעבר, בניית אתרים הייתה עבודה אשר שמורה רק לאנשים בעלי ידע וניסיון בתכנות ושפות קוד, כדי להקים אתר אינטרנט הייתם צריכים לשכור את שירותיו של

כוחות שונים עליהם ממונים האנשים
שיווק דיגיטלי

פרסום תוכן שיווקי

במהלך השנים האחרונות הרשתות החברתיות הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהשגרה היומיומית של מיליוני אנשים בכל רחבי העולם, במסגרת הרשתות החברתיות הללו הגולשים מתקשרים עם

בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים

בניית אתר חנות וירטואלית

במהלך השנים האחרונות תחום החנויות הוירטואליות ממשיך לגדול ללא הפסקה, וזה ממש לא מפתיע. חלק גדול מן החנויות הוירטואליות אינן בנויות בצורה מקצועית ואיכותית וזאת