השאירו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני חינם!!!

בניית אתר למסעדה

בניית אתר למסעדהבניית אתר למסעדה

היום יש כל כך הרבה תחרות בענפים רבים ומגוונים. מי שמכיר את תחום המסעדנות יודע שזה תחום מאוד מסוכן, אבל מצד שלי לא פחות ממכר. אדם אשר פותח מסעדה רוצה להעניק ללקוחות שלו את מלוא החוויה, בין אם מדובר על לאכול במסעדה ובין אם מדובר על משלוח עד לבית. אבל איך אתם גורמים למי שמחפש מסעדות באזור שלכם לבחור דווקא בכם? נגלה לכם סוד, לא רק האוכל הוא המרכיב אשר ימשוך את הקהל אליכם, אלא גם תדמית העסק.

 

במה מיוחד בניית אתר למסעדה?

המטרה שלנו היא לא רק לבנות אתר למסעדה, אלא ליצור חוויה שלמה אשר היא חלק בלתי נפרד מהמסעדה. אנחנו נרצה להקים בראש ובראשונה חנות וירטואלית נגישה למשלוחים או רק בניית אתר למסעדה אשר כולל את פרטי המסעדה ללא משלוחים. האתר שלכם הוא בעצם מה שיגרום לקהל להגיע אליכם, אנחנו מדברים כאן על אמצעי שיווק שאם עושים אותו נכון אתם יכולים להגדיל את סך ההכנסות שלכם באופן מדהים תוך פרק זמן קצר. הבעיה היא שיש היום כל כך הרבה מסעדות, אבל עד כמה שהמסעדה שלכם מיוחדת וטעימה, אתם לא יכולים להסתמך על שיווק מפה לאוזן בלבד. בניית אתר למסעדה מחייבת אותנו בדגשים מסוימים כדי להבטיח את האפקטיביות של השיווק והאתר. הדבר הראשון שאנחנו נרצה להכניס לאתר הוא המיקום שלנו ולמי המסעדה מיועדת, האם מדובר על בר מסעדה, אוכל מהיר, אוכל גורמה וכן הלאה. בניית האתר שלכם היא למעשה רק הקרקע לקידום האתר באמצעות SEO, קידום ממומן ודירוג גבוה בחיפושים בגוגל.

 

מה אתם חייבים באתר שלכם?

המטרה שלנו ושלכם היא להפוך את האתר שלכם לאפקטיבי כמה שיותר. עם זאת, יש מספר דגשים שאסור לפסוח עליהם והם הבסיס של בניית האתר שלכם. הדבר הראשון הוא התמקדות ביתרונות של המסעדה. אתם צריכים כבר בדף הבית להגדיר ללקוחות שלכם למה כדאי להם להגיע אליכם. זה יכול להיות בצורת פרסומות סמויה, זה יכול להיות באמצעות כותרת גדולה, זה יכול להיות באמצעות חוות דעת של הלקוחות כן הלאה. כמו כן, הדגישו מהן המנות שיש לכם להציע, ספיישלים חמים, איך עובד האירוח במסעדה, האם ניתן לעשות ימי הולדת או כל שירות מיוחד אחר. 

 

כאשר אתם מעלים תמונות לאתר שלכם, בין אם מדובר על תמונות אשר מעידות על איכות השירות שלכם, חוויות מהסרוויס או תמונות של המנות שלכם, אתם חייבים לשמור על איכות גבוהה מאוד של תמונות. בין אם אתם יודעים ובין אם לא, מסעדות מקצועיות מזמינות צלם מקצועי אשר מצלם כל אחת מהמנות אשר מופיעות בתפריט. יש חשיבות גדולה לתמונה שאתם שמים באתר, תמונה אחת שווה אלף מילים. גם מבחינת גוגל, ככל שהאתר שלכם יהיה מושקע יותר ככה הקידום יהיה יותר אפקטיבי. אנחנו ממליצים לכם להוסיף גם תמונות של המקום, צורת הישיבה, תמונה חזיתית של המסעדה אשר תסייע ללקוח להגיע למקום הנכון ועוד.

עוד דבר חשוב הוא תפריט. כמה פעמים יצא לכם לחשוב על מסעדה שאתם רוצים לבקר בה אבל באתר המסעדה לא הופיע תפריט במקום. הלקוח רוצה לדעת בשביל מה הוא בא, לא מספיק לו לראות את התמונה של המנה. המטרה שלכם היא להעניק ללקוח שלכם את האפשרות לקרוא את התפריט מהמחשב ומהנייד בצורה נוחה ללא מאמץ. חלק מהמסעדות לא מוסיפות את מחיר המנות, לדעתנו זאת טעות כי בסופו של דבר הלקוח כן ייפגש עם המחיר אם יגיע. יש להתאים את התפריט גם לנייד, שימו דגש על כך. עוד פרט חשוב הוא להנגיש את האתר שלכם ולהוסיף שם את הקישוריות לדף הפייסבוק של האתר שלכם ולאינסטגרם. עליכם למצוא את כל כלי השיווק אשר עומדים לרשותכם כדי להפוך את השיווק הדיגיטלי לאפקטיבי כמה שיותר.

 

איך בונים אתר למסעדה?

בניית אתר למסעדה חייבת להיות מאוד נקייה, עליכם לבחור בבעל מקצוע אשר יבנה את האתר עבורכם בצורה יעילה, נקודתית ומהירה. אחד הדברים החשובים הוא לדאוג שהממשק יהיה נוח לקהל היעד שלכם. בניית אתר למסעדה אינו דבר פשוט, הוא מחייב אתכם להיעזר בבעל מקצוע. יש היום הרבה פלטפורמות אשר מציעות לכם בניית אתר באופן חינמי פחות או יותר. כאשר אתם בעלים של מסעדה הדבר האחרון שאתם רוצים להתעסק בו הוא בניית אתר למסעדה. תחום המסעדנות כל כך קשה ומבלבל שאתם חייבים להתרכז בדבר אחד, תנו לאנשים שזאת המומחיות שלהם להעניק לכם את הכלים אשר יקדמו את העסק שלכם. 

באתר עצמו עליכם להציג את כל החוויה כולה של המסעדה. אנחנו מאמינים גם שחשוב להציג את החזון העסקי שלכם או את המורשת אותה אתם ממשיכים. גם כאשר מדובר על אוכל גורמה, אתם צריכים לגעת בקהל ולהסביר למה רציתם לפתוח את העסק הזה, מי אתם ומה הניסיון שלכם בתחום, מה הייחודיות שאתם מביאים במסעדה שלכם. כאשר מדובר על דוכנים מהירים עליכם להדגיש מה הייחודיות שלכם מכל שאר דוכני המזון אשר מציעים מנה די זהה לשלכם. היום יש לכם רק דרך אחת לבלוט החוצה, וזאת באמצעות הייחודיות שלכם. 

חשוב להדגיש, מי שבונה עבורכם את האתר לא יכול לכתוב את החזון העסקי שלכם, זה צריך להיות משהו שהוא שלכם. לכן, יש חלקים של בניית אתר למסעדה בהם בעל המסעדה צריך לתת את ה"סיי" שלו בתחום הזה. מקדם האתר יכול רק למנף את החזון שלכם ולהגיע לכמה שיותר אנשים. 

דגש על עיצוב

בניית אתר למסעדה חייב להיות נקי מצד אחד, מצד שני אתם חייבים להביא לידי ביטוי את סוג המסעדה שאתם. זאת אומרת, בעיצוב הכולל של אתר עליכם להדגיש מי אתם, אם אתם מקום של בשרים העיצוב נוטה יותר לצבע אדום ושחור, אם מדובר על מסעדה טבעונית אנחנו נרצה לתת דגש על זה בעיצוב הכולל וכמובן להבליט את התחום הזה כי זה הייחודיות שלכם. אנו רוצים גם שהנגישות להזמין משלוח או להיכנס לדף הפייסבוק של המסעדה יהיה כלול בעיצוב. הלוגו שלכם הוא עניין מאוד חשוב, צריך משהו סימפל וחד. את כל החוויה כולה של בניית אתר למסעדה תוכלו לקבל על ידי חברה מומחית אשר תעניק לכם את כל השירותים שאתם צריכים במקום אחד. 

 

מחירים

המחיר עבור בניית אתר למסעדה הוא מאוד משתנה בהתאם למה שאתם רוצים ולפי איזו תשתית אנחנו נבנה את האתר. יש אתרים שרוצים משהו מאוד פשוט שבנוי רק על תפריט ומשלוחים, יש מסעדות שרוצות רק להציג את נראות המסעדה ואת התדמית שלה ללא שום קשר למשלוחים. מוטב גם לציין, כאשר אתם נעזרים בשירותי משלוחים יש לסנכרן זאת באמצעות חברות סליקה, שזה גם חלק מבניית האתר כמובן. כפי שהבנתם, הדרך הטובה ביותר לקבל הצעת מחיר היא על ידי יצירת קשר עם חברה אשר מתמחה בבניית אתרים למסעדות. חשוב לבחור נכון את החברה ממנה תקבלו שירות, בניית אתרים למסעדות שונה מאשר בניית אתרים לעסקים אחרים, אתם צריכים לבחור חברה עם ניסיון מוכח.

 

אנשי פרסום לעסקים קטנים הם בעצם כאלו היודעים כיצד לנוע במרחב ולהפוך את עצמם לטובים יותר במיוחד בשבילכם
בלוג

פרסום כתבות תוכן

פרסום כתבות תוכן פרסום כתבות תוכן, כן או לא? אתם צריכים כתבות תוכן, זהו חלק בלתי נפרד מפרסום באתר שלכם ובכל אמצעי המדיה בהם אתם

מקדם אתרים מומלץ
בלוג

מקדם אתרים מומלץ

מקדם אתרים מומלץ בעבר, על מנת לקדם עסקים ולהרחיב להם את מעגל הלקוחות היה צורך בתקציבים שמנים במיוחד. פלטפורמות הפרסום היחידות היו מודעות בעיתון, פרסומות

פרסום לעסק
פרסום לעסקים

פרסום לעסק בעידן הדיגיטלי

מאז שהשימוש ברשת האינטרנט הפך ליומיומי ושגרתי עבור כל אדם כמעט, השתנו ללא היכר הדרכים לבצע פרסום לעסק באמצעות אתרי אינטרנט, מנועי חיפוש והרשתות החברתיות.

בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים

בניית אתר מכירות חינם

 בעבר, בניית אתרים הייתה עבודה אשר שמורה רק לאנשים בעלי ידע וניסיון בתכנות ושפות קוד, כדי להקים אתר אינטרנט הייתם צריכים לשכור את שירותיו של

כוחות שונים עליהם ממונים האנשים
שיווק דיגיטלי

פרסום תוכן שיווקי

במהלך השנים האחרונות הרשתות החברתיות הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהשגרה היומיומית של מיליוני אנשים בכל רחבי העולם, במסגרת הרשתות החברתיות הללו הגולשים מתקשרים עם

בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים

בניית אתר חנות וירטואלית

במהלך השנים האחרונות תחום החנויות הוירטואליות ממשיך לגדול ללא הפסקה, וזה ממש לא מפתיע. חלק גדול מן החנויות הוירטואליות אינן בנויות בצורה מקצועית ואיכותית וזאת