השאירו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני חינם!!!

בניית אתר וויקס – כל מה שצריך לדעת

בניית אתר וויקס בניית אתר וויקס 

בעידן הדיגיטלי בו אנחנו נמצאים נוכחות ברשת היא קריטית לכל עסק, מותג או אישיות שרוצה להתקדם. לשמחתנו, בשנים האחרונות חלו התפתחויות טכנולוגיות בתחום שמאפשרות כמעט לכל אחד להקים אתר מבלי להעסיק צוות פיתוח ותכנות בעלויות גבוהות ובתהליכים ארוכים. בניית אתר וויקס היא אחת הדוגמאות לפלטפורמה נוחה, גמישה ואינטואיטיבית לבניית אתרים. אם תבחרו ללכת בכיוון של בניית אתר וויקס תוכלו להעסיק בעל מקצוע שיעזור לכם בבניית האתר או לעשות זאת בעצמכם אם אתם בעלי יכולות קליטה והבנה של כלים דיגיטליים. לוויקס יש מעל 150 מיליון משתמשים רשומים ברחבי העולם, ובכל שנה מצטרפים עוד ועוד משתמשים.

 

מה התהליך לבניית אתר וויקס?

אם החלטתם שבניית אתר וויקס היא הדבר הנכון עבורכם, בין אם תעשו זאת באופן עצמאי ובין אם תיקחו את שירותיהם של אחת החברות בתחום, ישנם כמה שלבים שיש לעבור בדרך. 

 • אפיון – ראשית, עליכם לעשות אפיון לאתר שלכם. ככל שהאפיון יהיה מדויק יותר וירד יותר לפרטים כך יהיה לכם קל יותר בהמשך לעצב ולבנות האתר. הגדירו את התחום שבו אתם עוסקים, מה המטרות שלכם, מי הקהל שלכם, איזה כלים אתם חייבים שיהיו באתר שלכם לדוגמה חיפוש או טופס השארת פרטים ועוד. נסו לייצר מפה של האתר שתכלול את כל העמודים שלו ומה כל עמוד צריך לכלול לדעתכם.
 • עיצוב – לאחר שהאפיון מוכן, חשבו על השפה העיצובית הכללית של האתר, לוגו, פלטת צבעים וכדומה. אם יש לכם מעצב הוא יוכל לעצב בשלב זה את האתר על פי האפיון, אם לא תוכלו להתקדם עם אחת התבניות הקיימות ולעצב תוך כדי.
 • הקמה – זהו השלב שכבר נכנסים למערכת של וויקס ומתחילים לבנות את עמודי האתר, לסדר את כל האלמנטים בכל עמוד, צבעוניות וכדומה כל זאת על פי האפיון והעיצוב שכבר עשיתם.


איזה בעלי מקצוע יש בתחום של בניית אתר וויקס?

עקרונית בניית אתר וויקס מתאפשרת באופן דיי עצמאי למי שמרגיש בנוח בסביבות דיגיטליות ומערכות מהסוג הזה. יחד עם זאת, כדי להגיע לאתר עם יכולות מקסימליות, בנראות מעולה, שיעבוד טוב לגולשים שלכם, יעבוד טוב באתרי החיפוש, יעלה ויטען בקלות צריך לדעת איך לעשות זאת. לכן, ישנן חברות רבות בתחום שמציעות בניית אתרי וויקס. בכלליות כל חברה מציעה שירות אחר ברמה מקיפה יותר או פחות. תוכלו להיעזר בחברות האלו כבר בתהליך האיפיון והעיצוב ברמת יצירת לוגו, שפה וצבעוניות ובניית מעטפת האתר וגם העמודים הפנימיים, ובהמשך תוכלו להיעזר באותן חברות גם בתהליך השיווק והקידום. ישנן חברות שילוו אתכן גם בתהליך החשיבה על התוכן והזנתו ויעניקו לכם שירות לכל אורך הדרך. תוכלו גם להיעזר בבעל מקצוע שרק יקים את האתר על פי עיצוב ואפיון קודמים.


בניית אתר וויקס – למה זה כדאי?

 1. וויקס היא חברה מבוססת, מוכרת, עם ניסיון של מיליוני משתמשים ברחבי העולם, יכולות אבטחה גבוהות ושירות לקוחות זמין.
 2. האתרים של וויקס מציעים טווחי מחירים רחבים ונוחים, תוכלו להקים אתר בחינם או בתשלום בדרגות מחיר שונות.
 3. המערכת של וויקס גמישה ונוחה לשימוש.
 4. האתרים של וויקס מותאמים גם למחשבים נייחים, גם למחשבים ניידים וגם למכשירי סלולר ומכשירי טאבלט.
 5. בניית אתר וויקס מאפשרת התממשקות למערכות שיווק שונות, שליחת ניוזלטר ועוד.
 6. תוכלו להתממשק באופן מלא לרשתות חברתיות.
 7. תוכלו לטייב את הגדרות ה-SEO שלכם כדי לשפר את הופעת האתר במנועי חיפוש שונים.
 8. בניית אתר וויקס מתאימה לכל עסק, מותג או אדם שמעוניין בנוכחות דיגיטלית.
 9. באמצעות בניית אתר וויקס תוכלו להקים חנות און ליין למכירת שירותים או מוצרים, בין אם כאלו שאתם מייצרים ובין אם כאלו שאתם מייבאים או מתווכים את המכירה שלהם.
 10. בניית אתר וויקס מאפשרת לכם להציג תוכן שחשוב לכם ולקדם אותו ברשת.
 11. אם חשוב לכם לשתף את העולם במחשבות וברעיונות שלכם, תוכלו להקים בלוג אישי
 12. באמצעות בניית אתר וויקס תוכלו לייצר זיכרונות דיגיטליים, לדוגמה אתר עם מתכונים מבית אמא, אתר של עץ משפחתי וכדומה.

 

טיפים לבניית אתר וויקס

 1. לשים לב להבדלים בין גרסת המובייל לבין גרסת הדסקטופ – בדקו היטב את שתי התצוגות כדי לראות שלא נעלמו לכם פריטים חשובים מהמסך או השתבשו.
 2. שימו לב למרווחים בין האלמנטים בעמוד שלכם – בפורמטים המקוריים של וויקס לעיתים אלמנטים בעמוד מופיעים בצפיפות, רווחו אותם כדי לייצר אתר נעים לעין
 3. הוסיפו כפתורים לפעולה – תוכלו להוסיף לאתר שלכם אינספור כפתורים שימושיים לגולשים כמו כפתור יצירת קשר, טלפון, וואטס אפ, מייל, דרכי הגעה אליכם ועוד.
 4. כפתור שמחזיר את הגולשים לראשית האתר – אם האתר שלכם ארוך ועמוד בתוכן כדי להוסיף אולי כפתור שמקפיץ את הגולשים לתחילת העמוד.
 5. בחרו צבעים מרכזיים לאתר – אומנם מאד קל להשתגע עם העיצובים בוויקס אבל נסו לשמור על אתר נעים עם כמה צבעים מרכזיים שעובדים יחד. אל תגזימו עם צבעים מנוגדים.
 6. תבניות לטקסט – צרו לכם תבניות של תיבות טקסט לשמירה על אחידות בגדלי הטקסטים והפונטים לכל אורך האתר. השתדלו לבחור בפונט אחד שיתאים לכל האתר, זה גם נראה טוב יותר וגם מקל על הטעינה של האתר.
 7. השקיעו בתוכן שלכם – התוכן שעולה לאתר שלכם צריך להיות מעניין, רלוונטי או מדויק כדי שהגולשים לא ילכו לאיבוד. תדאגו לתוכן איכותי בעל ערך מוסף והציגו אותו בצורה ברורה ופשוטה לגולשים שלכם. השתמשו בריווחים מתאימים, בכותרות מודגשות, הוסיפו תמונות וקטעי וידיאו מעניינים.
 8. כווצו תמונות שעולות לאתר – כדי להקל על טעינת האתר ועל מהירותו, השתדלות להעלות תמונות באיכות הגבוהה ביותר ובמשקל הנמוך ביותר. תוכלו להשתמש באתרים שונים לכיווץ תמונות.
 9. השקיעו ב-SEO באתר – שימו לב לעדכן את הגדרות ה-SEO כדי לאפשר לכמה שיותר גולשים להיחשף אליכם במנועי החיפוש. יש כל מיני שיטות לעשות זאת בין אם באמצעות הוספות Title ו-Description לעמודי האתר, הוסף אלט טקסט לתמונות כך שגוגל ידע לסרוק אותן ועוד, בחרו כתובת URL  לאתר, קצרה ובאנגלית ועוד.
 10. שמרו על עיצוב אלגנטי ונעים – אל תשתגעו עם אפקטים מוגזמים ואנימציות באתר שמכבידים על הטעינה שלו ועל חווית המשתמש.
 11. חברו את האתר לגוגל אנליטיקס – באמצעות גוגל אנליטיקס תוכלו לקבל נתונים מעודכנים על האתר, ללמוד מה עובד יותר ומה עובד פחות.

כמה עולה בניית אתר וויקס?

מבחינת עלויות כפי שכבר ציינו אפשר להקים אתר וויקס גם לבד ולגמרי בחינם. הגרסאות החינמיות יותר מצומצמות ואינן מאפשרות גישה לכל הכלים של וויקס. אם תבחרו להשתמש בבעל מקצוע בתחום, המחיר יהיה תלוי בחבילת העבודה שתבחרו ובספק. ישנם אנשים מקצוע שיעזרו לכם באופן מינימלי בתהליך ההקמה וישנן כאלו שיעזרו לכם בכל התהליך כל שלב האפיון, עיצוב, הקמה, הזנת תוכן, שיווק וקידום. עוד אלמנט שמשפיע על המחיר הוא גודל האתר, ככל שיש יותר עמודים וככל שעמודים אלו יותר מורכבים כך האתר שלכם יהיה יקר יותר. כמו כן יש הבדל בין אתר תוכן, אתר תדמית ואתר מכירות. בכלליות ניתן לומר שהמחירים נעים בין 2,000 ₪ ל-10,000 ₪ ואף יותר.

 

מה חשוב לדעת בעת פרסום ושיווק העסק אינסטגרם
פרסום ברשתות חברתיות

ניהול דף אינסטגרם

אינסטגרם היא אפליקציה שנוצרה כדי לעזור לאנשים לצלם תמונות ולשתף אותן, אבל היא הרבה מעבר לזה בימינו ניתן להשתמש בה כדי לשתף זיכרונות או חוויות

חשיבותו של התוכן באתר אינטרנט מקצועי
פרסום ברשתות חברתיות

קידום אורגני באינסטגרם

האינסטגרם היא אחת הרשתות החברתיות הגדולות ביותר בעולם מה שהופך אותה לזירת פרסום פופולרית מאוד. על ידי יצירת חשבון נעים, זמין, מושקע ועשיר תוכלו להגדיל

בניית אתר תדמיתי
בניית אתרים

בניית אתר תדמיתי

בניית אתר תדמיתי אנו חיים בעידן שבו אנשים רבים מחפשים את המידע לו הם זקוקים דרך רשת האינטרנט. אנחנו בוחרים דרך הרשת את בעלי המקצוע

מה חשוב לדעת בעת פרסום ושיווק העסק אינסטגרם
פרסום ברשתות חברתיות

קידום אינסטגרם

אינסטגרם היא אחת הרשתות החברתיות הגדולות בעולם. ברשת חברתית זו הדגש הוא על פרסום תמונות וסרטוני וידאו קצרים. בגלל הביקוש הגדול של אינסטגרם וכמות האנשים

מה זה קידום אורגני בגוגל וכצד הוא תורם לפרסום העסק
שיווק דיגיטלי

פרסום באינטרנט

אחד היתרונות הגדולים ביותר של התפתחות הטכנולוגיה, הוא האפשרות לפרסם ולקדם עסקים בקלות. עם פרסום באינטרנט לא תצטרכו קשרים לעורך העיתון או למפיק פרסומות ולא

מה טווח המחירים של פרסום ושיווק העסק בפייסבוק
שיווק דיגיטלי

פרסום בטאבולה

טאבולה היא אחת מפלטפורמות הפרסום המצליחות בעולם לפרסום כתבות ותכנים שיווקיים ברחבי האינטרנט. מדובר בשיטת הפרסום על ידי "Native Ads", שזו אחת משיטות הפרסום באינטרנט

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

עיקרי הדברים: